Písanie prác

Často kladené otázky

Bude mi poskytnutá informácia o osobe, ktorá moje dielo vypracovala?
Preto pri vypracovávaní podkladov komunikáciu medzi Vami ako objednávateľom a našim tímom zabezpečuje naša stránka, resp. e-mail kontakt uvedený na stránkeAko budem vedieť, že moje dielo je vypracované kvalitne, teda po odbornej stránke správne?
Podklady vypracováva tím vzdelaných spolupracovníkov. Je možné zaslať osnovy a ukážky podkladov, ktoré dostanete vopred a viete predbežný obsah podkladov s nami konzultovať.Ako budem vedieť, že moje dielo je originál a predo mnou ho už nemala nijaká iná osoba?
Zaručujeme, že všetky dodané materiály sú pripravené a vytvorené ako originál iba pre potreby Vašej objednávky.Môžem počas vypracovávania diela komunikovať alebo upraviť požiadavku prostredníctvom tejto internetovej stránky?
V prípade potreby akýchkoľvek úprav, doplnení, či zmien použite kontakty uvedené na stránke.Ako mám postupovať v prípade, ak by mi práca nešla na mojej e-mailovej pošte otvoriť? Čo v prípade, ak sa mi niektoré súbory, prípadne obrázky, ktoré sú súčasťou práce, nebudú dať otvoriť?
Kontaktujte nás ihneď prostredníctvom e-mailu a zašleme Vám súbor opätovne alebo cez zásielkovú službu na posielanie súborov, prípadne v inom Vami požadovanom formáte.Koľko dní minimálne trvá vypracovanie diela?
Texty, podklady a diela do 8 -12 strán pre vás pripravíme do 5 – 7 dní, rozsiahlejšie diela a texty pre vás pripravíme počas 3 – 4 týždňov. Možnosti expresného spracovania do 24, 48 alebo 72 hodín sú uvedené na stránke v sekcii Expresné spracovanie.Kedy a akým spôsobom za prácu zaplatím?
Platbu za naše služby je možné uskutočniť platbou na účet, štandardne po obdržaní diela, prípadne pri rozsiahlejších podkladoch postupne po častiach.Zaručujete mi stopercentnú ochranu mojich osobných údajov?
Samozrejme ochrana osobných údajov a diskrétnosť je pre nás jednou z priorít.Je možnosť vrátenia peňazí, ak s dielom nebudem spokojný? Ako by som mal postupovať v prípade, ak mi dielo nebude doručené včas?
Našou prioritou je dodať Vám podklady vždy v požadovaný termín! V prípade, že nebudeme schopní dodržať dohodnutý termín, ponúkame vám plnú záruku vrátenia peňazí. O všetkom však s Vami budeme komunikovať. V prípade akýchkoľvek odôvodnených a preukázaných námietkach k odovzdanej práci Vám ZADARMO zrealizujeme všetky úpravy!Môžete byť vypracované dielo zaslané aj v inom formáte ako v programe Microsoft Word?
Áno, po dohode a konkrétnej špecifikácii Vám vieme dodať dielo aj v inom formáte, napr. vo formáte pdf.